Gumené rohože do auta

Gumové autorohože s okrajom 1 až 2 cm

Gumené rohože do auta s okrajom 1 až 2 cm skvele ochránia pred vodou, blatom, snehom, soľou a ostatným znečistením interiéru vozidla. Nami dodávané gumené rohože do auta s okrajom 1 až 2 cm sú vyrábané klasickou a osvedčenou technológiou lisovania, vyznačujú sa vysokou životnosťou a pridanou hodnotou, a to hlavne v zime, kedy je ich údržba ozaj jednoduchá a ochrana perfektná.

autorohože 1-2cm okraj

Často kladené otázky a odpovede

Ako dobre udržia gumené rohože do auta s okrajom 1 až 2 cm vodu?

Gumené rohože do auta s okrajom 1 až 2 cm majú dobrú schopnosť zadržania kvapaliny a zabránenia jej vyliatiu. Lepšie vlastnosti majú v tomto smere už len gumené rohože do auta s okrajom 2 až 4 cm, alebo 3D rohože.

Na čo slúži zvýšený okraj gumenej rohože do auta? Neprekáža?

Zvýšený okraj je mimo aktívnu plochu nôh a jeho hlavným účelom je zadržanie kvapaliny a nečistôt. Gumené rohože do auta s okrajom 1 až 2 cm majú nižší okraj (reliéf) jednotlivých buniek vnútri rohože a tak k zabráneniu odtečenia kvapaliny slúži práve zvýšený okraj po obvode rohože.

Aká je životnosť gumenej rohože do auta? Vydrží mi?

Pri priemernom nájazde a normálnej údržbe majú nami dodávané gumené rohože do auta priemernú životnosť tri a viac rokov. Použitý materiál je oteruodolný a stály.

Bude tvar gumenej rohože do auta naozaj pasovať?

Áno. Rohože sú vyrábané pre konkrétne modely vozov, nejedná sa o univerzálne typy. Správne vybraná gumená rohož do auta presne sadne a dobre poslúži.

Ako zložitá je inštalácia gumy do auta?

Inštalácia je naozaj jednoduchá. Vo väčšine prípadov sa gumené autorohože do auta iba vložia, a to bez nutnosti použitia nástroja alebo akýchkoľvek ďalších úprav a dostrihov.

Nemôžem sa rozhodnúť medzi gumovou rohožou do auta so zvýšeným okrajom a bez okraja. Čo odporúčate?

Gumené autorohože do auta bez okraja sa väčšinou volia v prípade, že v ponuke nie je autorohož s okrajom, pretože sa napríklad vôbec nevyrába. Ak si teda môžete vybrať medzi variantmi s a bez okraja, odporúčame variant s okrajom.

Ako mám správne udržiavať gumené autorohože do auta?

Pre zvýšenie životnosti akejkoľvek gumenej autorohože dbajte predovšetkým na to, aby v priestore pod pedálmi neboli hrubé nečistoty. Tieto možno kedykoľvek ľahko odstrániť vyklepaním autorohože. Pri dôkladnejšej údržbe vozidla môžete gumy do auta ľahko umyť špongiou a vodou alebo využiť vysokotlakové umytie.