Nákup na IČO

V špecializovanom internetovom obchode AutoRohože.SK je umožnené nakupovať aj podnikateľom a firmám.

Objednávky sú zasielané aj s dokladom (vyúčtovacia faktúra) s rozpočítaním DPH. Pokaľ ste platili tovar na dobierku, nezabudnite si vypýtať príjmový doklad od kuriéra (ktorý je povinný doklad vystaviť na požiadanie, avšak nie automaticky). Predídete tým neskorším komplikáciam s poukázaním dokladu do účtovníctva.

Firmám, ktoré sa zaregistrujú v e-shope AutoRohože.SK, bude priznaná zľava pre podnikateľské subjekty po prvej objednávke (t.j. za druhú, tretiu atď.) za týchto podmienok:

  • prvá objednávka bola prevzatá a nevrátená zákazníkom
  • zákazník musí byť prihlásený pred vytvorením objednávky pod svojím kontom
  • dodacia adresa zásielky je zhodná z údajmi registrovanej firmy- tovar je zaslaný na adresu firmy, nie na súkromnú adresu

Výška aktuálnej zľavy pre registrované firmy je 5% z ceny produktov.

Zľava nie je právne nárokovateľná, je možné ju nepriznať/ odobrať podľa uváženia e-shopu (napr. pri neprebratí zásielky).

 

Odstúpenie od zmluvy podnikateľským subjektom (tovar, ktorý je nakupovaný na IČO)
Prosíme, majte na pamäti, že ak tovar nakupujete pre vašu firmu alebo ďalšiu podnikateľskú činnosť, právo na odstúpenie do 14 dní nevzniká, pretože Obchodný zákonník takúto možnosť neumožňuje. Po vzájomnej dohode je možné tovar vrátiť za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach.

Záručná doba na zakúpený tovar je pre podnikateľské subjekty stanovená na 12 mesiacov podľa zákona od prevedenia vlastníckého práva (dátum zaplatenia za tovar).

tag