O nás

V roku 1995 bola založená firma ako fyzická osoba (živnostník) so slovenským kapitálom. V roku 2009 sa pretransformovala na spoločnosť s r.o. a začala sa viac orientovať na veľkoobchodný predaj auto-moto sortimentu.

Postupným procesom a vývojom predaja sme sa začali špecializovať na kategóriu výrobkov autorohoží, autokobercov a vaničiek do kufra, kde sme získali aj dlhoročné skúsenosti v oblasti poradenstva, odbornosti a predaja.  Tento sortiment sme ponúkali aj iným predajcom a prevádzkovateľom e-shopov a autosalónom v rámci nášho veľkoobchodného predaja. Tiež sme zakúpením moderných vozidiel zabezpečovali vlastný príjem tovaru so skladovým hospodárstvom v našej réžií.

Rok 2013 pre nás znamenal rozšírenie činnosti o výrobu presných textilných autokobercov najvyššej kvality. Zameriavame sa na vyššiu kvalitatívnu triedu materiálov, s využitím nových šijacích strojov a automatov, s aplikovaním doplnkov (ako napr. fixácií do podlahy) už priamo do kobercov.

Snímka

Ponúkame produkty od osvedčených výrobcov, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti a spoluprácu, čo je prínosom hlavne pri riešení prípadných reklamácií, alebo nejasností. Výhodou je tiež rýchla inovatívnosť a dostupnosť výrobkov pre najnovšie modely automobiliek, keďže sa výrazne skracuje doba uvádzania nových modelov od výrobcov áut. Disponujeme vlastným know-how v celom reťazci - od výberu dodávateľa/ výrobcu, nákupu tovaru, skladovania a distribúcie.

Vážime si dôvery, s ktorou sa na nás obraciate pri poradenstve a pri kúpe.

tag