3D autorohože

Priestorové, vyrábané z TPE

Gumové 3D autorohože patria medzi najmodernejšie a najluxusnejšie metódy ochrany podlahy vozidla pred vodou, blatom aj snehom. Ich tvar dokonale kopíruje podlahu automobilu až do tých najdetailnejších miest. Vyrábajú sa najnovšími metódami založenými na 3D skenovaní podlahy automobilu, sú veľmi odolné a stále. Svoje uplatnenie nájdu v každom ročnom období. Zvyčajne siahajú ďaleko pod pedále ale aj pod sedadlo a skvele tak kryjú a chránia. Pokiaľ chcete svojmu vozidlu dodať tú najvyššiu možnú ochranu a uľahčiť si prácu pri upratovaní vozidla, gumové 3D autorohože sú tou pravou voľbou a neoceniteľným pomocníkom, a to nielen v zimnom období.

Často kladené otázkypriestorové 3D autorohože

Rozhodujem sa medzi 3D autorohožou a gumovou rohožou so zvýšeným okrajom. Čo odporúčate?

Pokiaľ vám nič nebráni v investícii do gumovej 3D autorohože, rozhodne je to tá správna voľba. Lepšie kryje, lepšie chráni podlahu automobilu a ľahko sa udržiava. Väčšina 3D rohoží má aj prekrytie zadného stredového tunela.

Budú 3D autorohože presne pasovať?

Áno. Priestorové autorohože sú vyrábané vždy presne pre jeden typ automobilu a pred ich výrobou sa vykonáva detailné 3D skenovanie podlahy daného vozidla. Je takmer nemožné, aby 3D rohože do auta nepasovali.

Ako sa 3D rohože do auta udržujú?

Údržba 3D autorohoží je naozaj jednoduchá. Postačí vám hubka a saponát. Využiť môžete tiež vysokotlakové umývanie, alebo obyčajné vyklepanie 3D autorohoží. Tým ich zbavíte tých najhrubších nečistôt, čo má pozitívny vplyv na ich dlhú životnosť.

Aká je priepustnosť 3D autorohože?

Prakticky nulová. 3D autorohož kryje najviac priestoru automobilovej podlahy zo všetkých na trhu ponúkaných rohoží a kvapalina sa z nej nemá ako vyliať ani v tej najostrejšej zákrute.

Zvládnem zavedenie 3D autorohože svojpomocne?

Určite áno. Umiestnenie je jednoduché a nie je k nemu potrebné žiadne náradie. Gumovú 3D autorohož stačí položiť na podlahu automobilu a uchytiť fixáciu rohože do podlahy auta.

Aké sú iné možnosti ochrany podlahy?

O niečo nižší komfort krytia ponúkajú napríklad gumové autorohože so zvýšeným okrajom 2 až 4 cm. Ak neviete nájsť 3D rohož pre svoj typ automobilu, skúste sa pozrieť práve do tejto kategórie.

Nemôžem nájsť 3D autorohože pre svoje auto. Je možné, že sa nevyrábajú?

Áno možné to je. Priestorové autorohože sú vyrábané pre novšie typy vozidiel a je možné, že na starší typ 3D rohože na trhu jednoducho nenájdete. V takomto prípade odporúčame kategóriu autorohoží so zvýšeným okrajom 2 až 4 cm.