Autorohože tpe Toyota Auris combi 2013-2019

rohože do auta
26 € / sada 21,14 € bez DPH
Na dostupnosť sa informujte

Rohože do auta z TPE pre Toyotu Auris Touring combi (typ E180). Vhodné aj po facelifte. Rohože majú aplikované fixátory do podlahy vozidla

Detailné informácie

Podrobný popis

ŠPECIÁLNE PARAMETRE VOZIDLA pre tento produkt:

  • výrobné roky modelu: 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 – do ukončenia výroby

Tieto gumové autorohože predstavujú spoľahlivé riešenie pre váš interiér a vyznačujú sa moderným, elegantným dizajnom, ktorý neuberá na praktickosti. Ich tvar nie je len estetickou záležitosťou, ale plní aj dôležitú funkciu pri zachytávaní nečistôt a vody, vďaka čomu zostávajú všetky nečistoty a tekutiny bezpečne uzavreté v jednotlivých segmentoch rohoží.

Autorohože sú navrhnuté tak, aby presne kopírovali podlahu konkrétnych modelov vozidiel, vrátane tých, ktoré sú už z výroby vybavené originálnymi fixačnými prvkami. Spodná strana rohoží je navyše opatrená protišmykovými výstupkami, ktoré zvyšujú bezpečnosť počas jazdy tým, že zabraňujú akémukoľvek nežiaducemu posúvaniu.

Rohože sú vyrobené z moderného TPE materiálu (termoplastické polyméry), ktorý je známy svojou vysokou životnosťou a odolnosťou voči opotrebeniu. TPE je zároveň ekologicky šetrný materiál, keďže je plne recyklovateľný, čo pomáha znižovať celkový environmentálny vplyv.

Zvýšený okraj s výškou približne 1 až 1,5 cm lemuje celý obvod rohoží. Výrobok je dodávaný s plastovým ramienkom. Vyrobené v Česku.

Dodatočné parametre

Kategória: Autorohože, autokoberce a vaničky do kufra - Toyota Auris 2013-2016-2019 pred/po facelifte
Záruka: 2 roky (nákup na firmu 1 rok)

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Výrobná spoločnosť : Gumárny Zubři a.s.
Adresa : Hamerská 9 756 54 Zubří
E-mail : marketing@guzu.cz