Doprava a doručenie

  • Zmluvnou kuriérskou spoločnosťou

 Zabalený tovar s číslom zásielky predávame kuriérovi v našom sklade od Pondelka do Piatku. Od tohto momentu je zásielka plne závislá na doručení od kuriérskej spoločnosti, pričom je možné podať informáciu o stave zásielky cez jej systém evidencie zásielok. Kuriér vždy obdrží od nás aj telefónne číslo na príjemcu (uvedené v objednávke) a pred doručením ho kontaktuje s informáciou o čase doručenia balíka (zvyčajne SMS). Ak je zásielka zaslaná na dobierku, táto sa vypláca pri odovzdaní balíka kuriérovi. Dôrazne doporučujeme skontrolovať obsah balíka na nepoškodenosť tovaru ešte pred kuriérom, z dôvodu jednoduchšieho vybavenia reklamácie (z našej strany, aj od kuriérskej spoločnosti).  Doba doručenia kuriérskou spoločnosťou by nemala presiahnut 1-2 dni, v čase zvýšeného vyťaženia (sezóna, predvianočný čas a pod.) sa može predlžiť na 3-4 dni od odovzdania zásielky.

Pri platbe platobnou kartou a platbou cez účet sa platí len poštovné (podľa tabuľky nižšie), pri platbe u kuriéra je účtované dobierkovné v cene 2,10 €.

                      Cenník prepravy cez kuriérsku spoločnosť - Slovenská republika

Celková hodnota objednávky Cena za doručenie zásielky
1€ do 99,99€ 3,90 €
od 100€ do 0 €
   
Dobierka (ak je v objednávke) 2,10 €

 

                            Cenník prepravy cez kuriérsku spoločnosť - Česká republika

                                                    

        Celková hodnota objednávky         Cena za doručenie zásielky
1€ do 99,99€ 5,90 €
od 100€ do 0 €
   
Dobierka (ak je v objednávke) 2,10 €

 

Tovar zasielame aj do Rakúska a Nemecka, ak je objednávka v eshope vytvorená na zaslanie do tejto krajiny. Tovar musí byť zaplatený vopred.

  • Osobný odber na adrese eshopu

Osobný odber je možný len po telefonickej dohode aspoň deň vopred. Výdajné miesto nie je predajňa! Tovar je možné odobrať ak bol zaplatený vopred (na prevádzke nie je platobný terminál).

tag