Doprava a doručenie

  • Zmluvnou kuriérskou spoločnosťou

 Zabalený tovar s číslom zásielky predávame kuriérovi v našom sklade od Pondelka do Piatku. Od tohto momentu je zásielka plne závislá na doručení od kuriérskej spoločnosti, pričom je možné podať informáciu o stave zásielky cez jej systém evidencie zásielok. Kuriér vždy obdrží od nás aj telefónne číslo na príjemcu (uvedené v objednávke) a pred doručením ho kontaktuje s informáciou o čase doručenia balíka (zvyčajne SMS). Ak je zásielka zaslaná na dobierku, táto sa vypláca pri odovzdaní balíka kuriérovi. Dôrazne doporučujeme skontrolovať obsah balíka na nepoškodenosť tovaru ešte pred kuriérom, z dôvodu jednoduchšieho vybavenia reklamácie (z našej strany, aj od kuriérskej spoločnosti).  Doba doručenia kuriérskou spoločnosťou by nemala presiahnut 1-2 dni, v čase zvýšeného vyťaženia (sezóna, predvianočný čas a pod.) sa može predlžiť na 3-4 dni od odovzdania zásielky.

Pri platbe platobnou kartou a platbou cez účet sa platí len poštovné (podľa tabuľky nižšie), pri platbe u kuriéra je účtované dobierkovné v cene 2,10 €.

                      Cenník prepravy cez kuriérsku spoločnosť - Slovenská republika

Celková hodnota objednávky Cena za doručenie zásielky
1€ do 49,99€ 3,90 €
50€ do 99,99€ 2,50 €
od 100€ do 0 €
   
Dobierka (ak je v objednávke) 2,10 €

 

                            Cenník prepravy cez kuriérsku spoločnosť - Česká republika

                                                    

        Celková hodnota objednávky         Cena za doručenie zásielky
1€ do 99,99€ 5,90 €
od 100€ do 0 €
   
Dobierka (ak je v objednávke) 2,10 €

 

Tovar zasielame aj do Rakúska a Nemecka, ak je objednávka v eshope vytvorená na zaslanie do tejto krajiny. Tovar musí byť zaplatený vopred.

 

tag