Výrobca presných velúrových autokobercov

V roku 2014 sme rozšírili naše skladové priestory a postupne zaviedli vlastnú výrobu textilných kobercov do auta. Keďže s predajom autokobercov od iných výrobcov sme už mali dlhoročné skúsenosti, presne sme si zadefinovali, akú kvalitu a vlastnosti výrobkov chceme vyrábať.

Jasné rozhodnutie padlo na výrobu hornej kvalitatívnej triedy presných autokobercov, s dlhodobými vysoko-užitkovými vlastnosťami. Starostlivým výberom kvalitných dodávateľov materiálu, nití a lemoviek, sme pripravili produkt, ktorý sme najskôr testovali v našich firemných vozidlach s mnoho kilometrovým nájazdom. Už samotný materiál obsahuje jedinečnú spodnú protišmykovú vrstvu najnovšej technologickej inovácie. Pre modely áut, ktoré majú od výrobcu pripravené fixačné podlahové úchyty, dodávame naše výrobky s osadenými fixáciami v kobercoch.

Po rozbehu výroby sme postupne pridávali možnosti konfigurovania výrobku podľa želania klienta. Pridali sme farby olemovania, gumovú nášľapnú plochu, "karbónovú" nášľapnú plochu, výber farby prešitia niťou. Zakúpením vyšívacieho automatu sme rozšírili možnosti individualizácie výrobku o vyšitie nápisov, či firemného loga.

Ako výrobca velúrových autokobercov vieme vyrobiť na želanie len samostatné kusovky kobercov (predné 2 kusy, len zadné 2 kusy, 1 kus koberca-vodič) a taktiež koberec do batožinového priestoru.

Vážime si dôvery, s ktorou sa na nás obraciate pri poradenstve ku kúpe.