Prednosti nákupu u nás

Nákupom u nás neriskujete, že Vám tovar nebude pasovať do auta a musí sa vymeniť. Snažíme sa dostať od zákazníka všetky informácie o jeho vozidle vopred, tak aby sme obmedzili možnosť zámeny.

Ako veľkoobchodný predajca a importér máme tiež prvotné informácie od výrobcov autorohoží a vaní do kufra, keď príde na trh nový model alebo facelift, alebo ak výrobca automobilov spravil zmenu podlahy príp. formy. Keďže dodávame aj pre iných predajcov a autosalóny, máme tiež informácie priamo od nich, či a ako pasujú výrobky pre konkrétny model - takto sa eliminuje dodanie nesprávneho produktu.

Taktiež ako výrobca textilných (velúrových) autokobercov vieme tiež poradiť ohľadne typu a použitia fixácií do podlahy áut.

Tomuto sortimentu sa venujeme už viacero rokov, preto máme aj vlastné skladovacie priestory a tovar držíme na sklade. Ak sa vypredá niektorý model, v priebehu 1 týždňa je doplnený na sklad. Tak isto zvykneme naskladniť aj novinky (nové modely), aby bola rýchla dostupnosť tovaru pre nášho zákazníka.

Vážime si dôvery, s ktorou sa na nás obraciate pri poradenstve ku kúpe.