Vaňa do kufra

Vane do kufra s okrajom 2 až 4 cm

Gumové vane do kufra s protišmykovou úpravou sú najluxusnejšou voľbou pre kufor akéhokoľvek vozidla. Tieto gumové vane do kufra sú vyrábané najmodernejšími technológiami, sú poddajnejšie a zároveň odolnejšie ako plastové vaničky do kufra. Navyše sa na nich nič nešmýka. Použitý materiál je tepelne stabilný (-40 až +50 °C), farebne stály, bez zápachu a s vysokou životnosťou. Údržba gumovej vane do kufra je možná ako špongiou a saponátom, tak aj vysokotlakovým čistením vodou.

Gumové vane do kufra sú navyše veľmi skladné, ľahko sa s nimi manipuluje a zo všetkých riešení ochrany podlahy kufra poskytujú tú najvyššiu odolnosť. Nehrozí u nich prerazenie ani prasknutie a s trochou zveličenia možno povedať, že auto prežijú. Ak hľadáte skvele padnúcu ochranu podlahy kufra, na ktorej sa nikdy nič nešmykne, sú gumové vane do kufra najlepšou možnou voľbou.

Často kladené otázkyGumená vanička do kufra

Aká je životnosť gumenej vaničky do auta?

Gumová vaňa do kufra je to najlepšie, čím môžete dno kufra auta chrániť. Pokiaľ nedôjde k prerazeniu v dôsledku pádu nejakého naozaj ťažkého predmetu, je prakticky nezničiteľná. Z dlhodobého pohľadu je materiál trvalý a nemení svoje vlastnosti.

Som remeselník a často prevážam pomerne ťažké veci, nebude pre mňa vhodnejšia plastová vaňa do kufra auta?

Pravdepodobne nebude. Gumená vaňa do kufra auta je síce mäkšia ako plast, za to je však húževnatejšia, nie je toľko náchylná na náraz a pri prípadnom prerazení nepraskne a dá sa prípadne relatívne ľahko opraviť. Väčšine remeselníkov odporúčame práve gumené vane do auta.

Ako sa gumená vaňa do kufra udržiava?

Jedná sa o jeden kus jedného materiálu. Žiadna nanášaná vrstva a podobne. V údržbe gumy sa teda medze nekladú. Skvele poslúži huba a saponát alebo vysokotlakové čistenie vodou.

Ako hrubý je materiál gumenej vaničky do auta? Vydrží niečo?

Použitý materiál je vyšší a má lepšie mechanické vlastnosti ako napríklad u plastovej vane do auta. Áno vydrží.

Bude gumená vaňa do kufra pasovať do môjho auta?

Ak ste v ponuke našli vaničku priamo pre svoj typ auta, bude skvele pasovať. To garantujeme.

Ako je na tom materiál gumenej vane do kufra pri horúčave v lete?

Je horúci ako všetko v aute. Nijako ale svoje vlastnosti nemení a práve preto bol na využívanie v automobilovom priemysle vybraný.