Plastové s protišmykovou podložkou

Vane do kufra s okrajom 2 až 3cm

Plastové vaničky do kufra s protišmykovou ochranou skvele sedia, chránia podlahu kufra auta a zamedzujú pohybu ukladaných predmetov. Sú vyrábané s 2 až 3 cm okrajom a poskytujú dokonalú ochranu podlahe kufra. Každá plastová vanička do kufra z tejto kategórie je na strede vybavená protišmykovou plochou, ktorá zabraňuje nežiaducemu pohybu ukladaných vecí a ľahko sa udržiava. Bežné čistenie plastových vaničiek do kufra je najlepšie vykonávať hubou a saponátom. Vysokotlakové čistenie neodporúčame, mohlo by dôjsť k poškodeniu protišmykovej plochy. Aj napriek tomu, že je vanička vyrábaná zo stálych a odolných materiálov, nie je nezničiteľná ─ protišmyková plocha neznáša ostré hrany, ktoré ju ako jediné dokážu odrieť až zodrieť. Ak často prevážate predmety s ostrými hranami, odporúčame skôr gumovú vaničku do kufra, ktorá je po celej ploche protišmyková a je pripravená na tú najvyššiu záťaž.Plastová vanička do kufra

Často kladené otázky

Aká je priemerná životnosť materiálu plastovej vaničky do kufra?

Materiál plastovej vaničky do kufra je veľmi odolný a pokiaľ nedôjde k jej prerazeniu pri páde predmetu s ostrou hranou alebo k podobnej nehode, je jej životnosť prakticky neobmedzená.

Ako mám správne vykonávať údržbu vaničky do kufra s protišmykom?

Údržba vaničky je jednoduchá. Môžete ju vysať, použiť špongiu a saponát alebo ostriekať ju hadicou a podobne. Jediné, čo neodporúčame, je vysokotlakové čistenie ─ protišmyková úprava by ho nemusela vydržať. Rovnako sa neodporúča použitie čističov na báze piesku, hrubých ryžových kief alebo drôteniek.

Vaničku do kufra s protišmykom chcem použiť do pracovného auta. Vydrží aj v „pracovnom" prostredí?

Odpoveď sa bude trochu líšiť pre obyčajných užívateľov a napríklad inštalatéra. Vanička do kufra s protišmykom nemá rada ostré hrany. Ak teda nič také nevozíte, je táto plastová vanička do kufra s protišmykovou podložkou správnou voľbou. Pokiaľ ale prevážate predmety s ostrými hranami, odporučíme skôr gumovú vaničku do kufra. Je ešte o niečo trvácnejšia a lepšie znáša hrubé zaobchádzanie.

Bude plastová vanička do kufra pasovať do môjho vozidla? Mám kufor premerať?

Áno, ak zvolíte správny typ vozidla, bude plastová vanička do kufra pasovať. Kufor pochopiteľne premerať môžete a výkres nám môžete následne zaslať, rozhodne to však nie je nutné. Za bezchybný tvar ručíme.

Ako si stojí plastová vanička do kufra v porovnaní s gumovou vaničkou do auta?

Na žiadnej z nich sa nič nešmýka. Gumová vanička je vyššia, mäkšia, ale trvácnejšia a nekĺže po celom povrchu. Plastová vanička do auta je cenovo dostupnejšia.

Udrží plastová vanička do kufra úniky kvapalín? Aký vysoký je okraj plastovej vaničky do kufra?

Áno, bežné úniky kvapalín zadrží bez problémov. Dva až tri centimetre vysoký okraj zabráni akémukoľvek pretečeniu aj pri ostrejšej jazde.