Plastové bez protišmykovej podložky

Vane do kufra s okrajom 2 až 3cm

Plastové vane do kufra bez protišmykovej ochrany sú cenovo najdostupnejšou ochranou podlahy vášho kufra. Skvele sedia, sú vyrábané s 2 až 3 cm okrajom a poskytujú dokonalú ochranu. Použitý plast je teplotne i farebne stály, odolný a veľmi ľahko udržiavateľný. Pre zamedzenie pohybu vecí v kufri odporúčame vybaviť plastovú vaňu do kufra tiež protišmykovou podložkou, alebo rovno siahnuť po plastovej vani do kufra s protišmykovou ochranou.

Plastová vaňa do kufra bez protišmykovej ochrany sa skvelé hodí pre prevážanie hrubších predmetov a materiálov, pretože u nich nehrozí poničenie protišmykovej ochrany. Protisklzovosť možno dodatočne zabezpečiť odnímateľnou protišmykovou podložkou, ktorá pomôže pri prevoze ľahších predmetov a zároveň pôjde ľahko dať von a upratať pri prevoze hrubších vecí. Ak potrebujete spojiť vysokú odolnosť, hrubé zaobchádzanie a protisklzovosť v jedno, najlepšie poslúži snáď len gumová vanička do auta.

Často kladené otázkyPlastová vanička do kufra

Aká je životnosť plastovej vane do kufra? Vydrží každodenné nakladanie a vykladanie vecí?

Materiál plastovej vane do kufra automobilu je teplotne i farebne stály, pevný a odolný. Pri správnom užívaní je teda plastová vaňa do kufra takmer nezničiteľná. Pochopiteľne, ak do nej spadne niečo naozaj ťažké, môžete ju rohom bremená preraziť, ale je to skôr nehoda, než bežné užívanie.

Rozhodujem sa medzi plastovou vaňou do kufra s protišmykovou úpravou a bez nej. Nič špeciálne nevozím. Čo by ste mi odporučili?

Plastová vaňa do kufra bez protišmykovej podložky je síce cenovo dostupnejšia ako plastová vaňa do kufra auta s protišmykovou podložkou, ak ale nevozíte nič s ostrými hranami, alebo nepotrebujete vaňu pravidelne čistiť pomocou vysokotlakového umývania a rozpočet vás príliš nezväzuje, odporúčame variant s protišmykovou podložkou ─ komfort ukladania a prevážania vecí bude dlhodobo vyšší.

Aký je materiál týchto vaničiek do kufra auta?

Ide o termoplast. Vaňa je teda pomerne tvrdá. Poddajnejšie a o niečo odolnejšie sú len gumové vaničky do kufra s protišmykovou úpravou.

Som remeselník a prevážam náhradné diely, odporučili by ste mi teda plastovú vaňu do auta?

S plastovou vaňou do kufra si ušetríte veľa práce s upratovaním a predĺžite životnosť podlahy kufra vášho vozidla. Ak prevážate ťažšie veci, ktoré majú ešte napríklad ostré hrany, zvážte ešte použitie gumové vaničky do kufra s protišmykovou úpravou. Je materiálom mäkšia, ale húževnatejšia a u remeselníkov veľmi obľúbená.

Bude plastová vaňa do kufra presne pasovať?

Áno. Ak pri nákupe zvolíte správny typ vozidla, padne vanička do kufra auta presne ako má.

Udrží vanička do kufra auta kvapalinu? Akú vysokú má hranu?

Plastové vane do auta sú vyrábané s hranou 2 až 3 cm a hravo tak udržia bežné úniky kvapalín.