Vanička do kufra

Presná vanička do kufra z termoplastu alebo TPE materiálu

Vaničky do kufra Vám poslúžia na udržanie čistoty a poriadku v kufri automobilu. Sú vyrobené z materiálov, ktoré sa vyznačujú ľahkým očistením od špiny, blata a iných nečistôt. Veľmi užitočné sú hlavne pre činnosti spojené s využívaním voľného času v prírode- napr. rybárstvo, lyžovanie, poľovníctvo a pod., kde sa očakáva najväčšie znečistenie kufra auta.

Čistenie je možné viacerými spôsobmi, ako klasické umytie saponátom a hubkou, tak aj vysokotlakové umytie (pozor však treba dať na protišmykovú podložku, ktorá tento tlak nemusí vydržať).

V našej ponuke nájdete viacero typov, ktoré sa v základe delia podľa materiálu z akého sú vyrobené. Ako klasický produkt vane do kufra sa považujú tie tvrdšie z termoplastov, ktoré sa potom môžu dolepiť protišmykovou podložkou alebo ostanú bez nej. Novší typ, ktorý si získava čoraz väčšiu popularitu, sú vyrobené z elastomérov ktoré majú zdokonalené vlastnosti pre použitie v automobilovom priemysle. Nazývame ich tiež aj gumené (aj keď materiál a aj spôsob výroby sú úplne iné).

Sme priamym dovozcom tohto sortimentu do SR z vlastnými skladovými priestormi. Nami ponúkané vane do kufra sú európskej a ruskej produkcie (nie čínskej) a sú od nami overených výrobcov, s ktorými spolupracujeme už viac rokov. Tento sortiment držíme v našom veľkoobchodnom sklade s rýchlou dostupnosťou ku zákazníkovi.