Prepravné informácie a cenník

Objednaný tovar je možné doručiť nasledovnými spôsobmi:

  • Zmluvnou kuriérskou spoločnosťou

 Zabalený tovar s číslom zásielky predávame kuriérovi v našom sklade od Pondelka do Piatku. Od tohto momentu je zásielka plne závislá na doručení od kuriérskej spoločnosti, pričom je možné podať informáciu o stave zásielky cez jej systém evidencie zásielok. Kuriér vždy obdrží od nás aj telefónne číslo na príjemcu (uvedené v objednávke) a pred doručením ho kontaktuje s informáciou o doručení balíka. Ak je zásielka zaslaná na dobierku, táto sa vypláca pri odovzdaní balíka kuriérovi. Dôrazne doporučujeme skontrolovať obsah balíka na nepoškodenosť tovaru ešte pred kuriérom, z dôvodu jednoduchšieho vybavenia reklamácie (z našej strany, aj od kuriérskej spoločnosti).  Doba doručenia kuriérskou spoločnosťou by nemala presiahnut 1-2 dni, v čase zvýšeného vyťaženia (sezóna, predvianočný čas a pod.) sa može predlžiť na 3-4 dni od odovzdania zásielky.

Pri platbe platobnou kartou a platbou cez účet sa platí len poštovné (podľa tabuľky nižšie), pri platbe u kuriéra je účtované dobierkovné v cene 2,50 €.

 

Cenník prepravy cez kuriérsku spoločnosť - Slovenská republika
Počet tovaru v objednávke (kusov) cena za prepravu (balík) v EUR
1 4,-
2 3,-
3 2,-
4

1,-

5 a viac zdarma

 

 

Cenník prepravy cez kuriérsku spoločnosť - Česká republika
Počet tovaru v objednávke (kusov) cena za prepravu (balík) v EUR
1

 6,- €

2  5,30 €
3  4,80 €
4  4,40 €
5 a viac   3,80 €

                             Cena za dobierkovné (dobierka platená u kuriéra) je:  2,50 €.

 

  •  GLS Parcel (ShopDeliveryService).

Potrebujete si vyzdvihnúť balík a nechcete sa viazať na kuriéra? Využite doručenie do siete odberných miest GLS Parcel a balík si môžete vyzdvihnúť v čase, ktorý vyhovuje Vám. Zásielku je možné vyzdvihnúť až do 7 dní od doručenia SMS o uložení zásielky v odbernom mieste. Cena za prepravu je zvýhodnená o polovicu sumy za prepravu 1 kusa/sady výrobku.

 

  • Osobný odber v našom expedičnom sklade

 Po telefonickej dohode je možné tovar prevziať v našom sklade na adrese firmy od Pondelka do Piatku v hodinách 9.00 do 17.00. Zaplatenie tovaru akceptujeme v hotovosti príp. prevodom na účet vopred (čiastka pri prevzatí tovaru už musí byť pripísana na našom účte). Nie je možnosť platiť elektronicky.

Prosím majte na pamäti, že tovar sa prednostne pripravuje na denné zvozy a preto nás informujte o úmysle využiť osobný odber s časovým predstihom (aspoň 1 deň vopred), nech je tovar pripravený a nemusíte čakať na vyskladnenie. Tovar je pripravený v stave ako je expedovaný od výrobcu t.j. nie je zabalený ako pre zasielanie kuriérom.

Pri osobnom odbere platíte cenu len za tovar, bez poštovného.

V prípade menšieho množstva výrobku na sklade (ak napr. pride viacero objednávok na ten istý model auta), uprednostňujeme zaslanie tovaru zákazníkom so zaplatenou objednávkou.