Wenon autokoberce textilné Seat Alhambra 1995-2010 7M čierna farba

Wenon autokoberce textilné Seat Alhambra 1995-2010 7M čierna farba

DODANIE: 8-11 DNI

presné textilné autokoberce z kvalitného PP velúrového materiálu pre Seat Alhambra I predné, stredná a zadná rada kobercov (3 rady). Na ilustračnom obrázku je sada kobercov do Škody Octavie. Trieda kvality produktu- Premium

40 € s DPH

Výrobca: Wenon

Vyrábame presné autokoberce z vysoko kvalitného velúrového materiálu, typ PP otvoreného vlasu s jedinečným patentovaným protisklzovým podkladom GRIP na tkaninovej báze (nie gumový granulát). Pre obšitie autokobercov používame kvalitnú lemovku v kombinácií s prešitím obuvníckou niťou, a z tohto dôvodu dokážeme dať 4-ročnú záruku na mechanické predratie olemovania.


Na obrázku sú zverejnené ako príklad presné autokoberce do Škody Octavie, všetky vyrobené koberce majú tie isté vlastnosti, len sa odlišujú tvarom a použitým typom fixácie. Na želanie vieme vyrobiť aj samostatné predné autokoberce, alebo iba jeden samostatný koberec.

Celková hrúbka autokoberca (vlas a podkladová vrstva) je cca 7 až 8 mm. Pod nohami vodiča je našitá nášlapná plocha, kde hrúbka dosahuje až 15 mm. Na žiadosť zákazníka je možnosť nenašitia nášlapky, alebo našitia gumovej nášlapnej plochy namiesto textilnej (gumová je za príplatok).

autokoberce wenon hrubka

Bezpečnosť a komfort jazdy je zabezpečené stabilným ukotvením na podlahe pomocou protišmykovej podkladovej vrstvy a použitím fixačných úchytov v kobercoch podľa typu a výrobcu automobilu. Tieto sú už priamo osadené do autokobercov podľa objednávky zákazníka.

autokoberce wenon fixatory


Pre tieto autokoberce je možnosť výšitia nápisu alebo loga Vašej firmy. Pre upresnenie takejto požiadavky nás prosím kontaktujte (kontaktným formulárom, emailom, telefonicky).

Nový komentár

* (Povinné)