Autorohože gumové Hyundai Elantra sedan 2000-2006

Autorohože gumové Hyundai Elantra sedan 2000-2006

DODANIE do 14 DNÍ ZÁKAZKOVÝ TOVAR

presné gumové autorohože s obšitím syntetickou kožou pre Hyundai Elantra III 4-dverový sedan

41 € s DPH

Výrobca: Z-

Gumové autorohože sú vyhotovené presne na mieru s okrajom obšitým syntetickou kožou (bez zvýšeného okraja). Možnosť vyhotovenia z čiernej gumy a tiež zo šedej a béžovej.

Vyrobené sú z SBR gumy so syntetického kaučuku z výbornymi protioderovými vlastnosťami, z dizajnom hranatých oválov s vyvýšenymi hranami do 1cm (odolné proti prelievaniu vody a blata po celej ploche). Dizajn v béžovej a šedej farbe je iný.
Nášlapna plocha pod pedálmi je výzorovo zmenená, avšak nie je zvýšena, ale je zhrubšená. Spodná strana je plocha s protišmykovými drážkami alebo ihlanmi po celom obvode. Výrobok sa dodáva aj s fixačnými úchytmi (ak ich má vozidlo sériovo).

Štandardne je obšitie v čiernej farbe, možnosť obšitia tiež v tmavošedej, bledošedej, červenej, béžovej (prosíme uviesť k objednávke).

UPOZORNENIE: Tento tovar NIE je možné vrátiť bez udania dôvodu. Výrobok je vyrobený pre konkrétneho zákazníka a preto ho môžete vrátiť len po vzájomnej dohode. Toto sa nevzťahuje, ak preukázateľne výrobok do objednaného modelu vozidla nepasuje (výrobná chyba).

Nový komentár

* (Povinné)